Şirket Profili

#birlikte
dahagüçlüyüz

Arpacıoğlu Group, 1970’den günümüze 50 yılı aşkın yolculuğu boyunca Türkiye’de perakende sektöründe ulusal ve uluslararası pazar lideri iş ortakları ile dağıtım satış pazarlama, lojistik antrepo, filo kiralama, gyo, kendi markalarımızla ( Evcil hayvan ürünleri (Pet), Ayakkabı & Terlik ve Kahve ) kişisel bakım ve ev bakım ürünlerinin üretimi ile pek çok atılımından aldığı sorumluluk bilinciyle rakiplerinden ayrışmayı başardı ve ilklerin öncüsü oldu. Cirosu, ihracatı, yarattığı istihdam ile Türkiye’nin ekonomisine sunduğu ciddi katkılarla Fortune ilk 500 şirketi arasında yer almıştır. Bu sorumluluk bilinci ile yurtiçi, yurtdışı birçok sektörlerde yatırımlarına devam etmektedir.

Arpacıoğlu Group, faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmekte, yarattığı katma değerleri tüm paydaşları ile geleceğe taşımaya devam etmektedir.

Grup şirketlerimiz ile birlikte faaliyet gösterdiğimiz tüm iş kollarında değer odaklı yatırım anlayışı ile pozitif etki yaratma ve tüm paydaşlarımızın kendilerini güvende ve mutlu hissedebileceği çalışma ortamları yaratmak. Temel amacımız uzun vadeli çözümler üreterek hem ülkemiz hem çalışanlarımız hem de tüm paydaşlarımız için daha iyi bir gelecek odaklı yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

VİZYON

Faaliyet Gösterdiğimiz tüm sektörlerde, kusursuz ve güvenilir hizmet ilkesi doğrultusunda, kalite ve iş ahlakından ödün vermeden paydaş memnuniyetini en üst seviyede tutarak daha geniş kitlelere ulaşmaktır.

#birlikte
dahagüçlüyüz

#birlikte
dahagüçlüyüz

MİSYON

Arpacıoğlu Group, her alanda yaşam için birlikte hep daha iyiye felsefesi ile yaptığı her şeyin özünde insana değer, sevgi, adalet, samimiyet ve biz bilinci yer almaktadır. Bu doğrultuda yatırımları ile ülke ekonomisine pozitif etki yapan bir kuruluş olmak.