Arpacıoğlu Group ile Tanışalım

Arpacıoğlu Group’un tarihi; cesur adımlar, başarılı girişimler ve ilklerle dolu.

3
1970

Hikayemizin Başlangıcı

Arpacıoğlu Group, 1970’den günümüze 50 yılı aşkın yolculuğu boyunca Türkiye’de perakende sektöründe ulusal ve uluslararası pazar lideri iş ortakları ile yatırımlarına devam etmektedir.

1989

Sektöre Atılım

1970 yılında Ağrı’da başlayan yolculuk 1989’da İstanbul Rami toptancılar gıda sitesine taşınmıştır.

1995

Distribütörlük Sistemi

Değişen ve gelişen yapılar ve iş modelleri ile birlikte Arpacıoğlu Group perakendecilikten distribütörlüğe geçiş yapmıştır.

-

Gelişiyoruz

Grup 1995 yılında İstanbul Avrupa yakasında başlayan ve 2005 İstanbul Anadolu yakası, 2008 Trakya bölgesi, 2011 Doğu Marmara ile tüm marmaraya dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini yaymıştır. 2018 yılı itibari ile evcil hayvan ürünleri, kişisel bakım ve ev bakım kategorilerinde üretim yapmaya başlayan grup, beraberinde antrepo lojistik, filo kiralama ve gyo alanlarında da yatırımlarına devam etmiştir.

#birlikte
dahagüçlüyüz

3

#birlikte
dahagüçlüyüz

Başkanın Mesajı

Arpacıoğlu Group ailesi olarak 50 yılı aşkın süredir, bizi omuzlarında yükselten geçmişimize sahip çıkarak, köklü kurum kültürümüz, sağlam şirket değerlerimiz, özverili çalışanlarımız ve güçlü iş ortaklarımızla hedeflerimizin üzerine gidiyor ve başarı grafiğimizi günden güne yükseltiyoruz.

 

Sürdürülebilirlik odaklı kurumsal yönetim anlayışı ile büyümeyi hedefleyen bir kuruluşuz. Bunun gereği olarak, performansa kanalize olmuş bir bakış açısıyla, yetkinlik ve yetenekleri ile bulundukları pozisyona hizmet eden profesyonel kadroların ağırlık kazandığı bir kurum yapısını temel aldık.

 

Gerçekleştirdiğimiz tüm yatırımlar, iş ortaklarımız, müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız, bilhassa her şeyin en iyisini ve en kalitelisini hak eden ülkemize duyduğumuz sonsuz güvenin bir göstergesidir. Bu doğrultuda tüm paydaşlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetini hep üst düzeyde tutmaya gayret etmek, dürüst tüccar ilkelerimizden ödün vermeden koyduğu hedeflere istikrarlı bir şekilde ulaşarak,  eşsiz insan kaynağımızın aile bilinci ile birbirine değer ve katkı sunarak bugünlere getirdiği eserler en büyük gurur kaynağımızdır.

 

Bizimle aynı ideallerde buluşan ve hayallerimize hayat vermemize katkı sağlayan, Arpacıoğlu Group’u bugünlere taşıyan tüm paydaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum…