Her Sektörde Fark Yaratan Vizyon

Cirosu, ihracatı, yarattığı istihdam ile Türkiye’nin ekonomisine sunduğu ciddi katkılarla Fortune ilk 500 şirketi arasında yer almıştır.
Bu sorumluluk bilinci ile yurtiçi, yurtdışı birçok sektörlerde yatırımlarına devam etmektedir.

#birlikte
dahagüçlüyüz

Satış Pazarlama

Arpacıoğlu Gıda ve Çağrı Temel Tüketim grup şirketlerimiz ile bulundukları kategoride pazar lideri markalar ile satış, pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini yürütmektedir. Alanında uzman satış ekipleri ve güçlü IT altyapısı sayesinde teknolojik  yatırımları ile sektörde lider konumda olan markaları Perakende, Toptan, Kozmetik Parfümeri kanallarına ulaştırmaktadır. Bununla birlikte otomasyon depolama sistemi ve donanımlı teknik ekipmanlar ile yatırımlarına devam etmektedir.

Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri

Arpacıoğlu Group perakende sektöründe birçok markanın dağıtım ve pazarlama faaliyetleri çerçevesinde edinmiş olduğu tecrübelerini grup şirketlerinden Arimpex İç ve Dış Ticaret A.Ş. ile
Loyal Care, DrEffect, Arlin, Tootoo, Sherbally markaları ile Kişisel bakım, Ev bakımı ve Bebek bakımı kategorilerinde üretim yapmaya başlamıştır.

Arimpex İç ve Dış Ticaret A.Ş sahip olduğu bilgi ve birikimini, uzman kadrosu ve Arpacıoğlu Group tecrübesi ile harmanlayarak kendi markalarını hem iç pazar hem de ihracat yaparak üretim ve pazarlama faaliyetlerini daima yenilik ve inovasyon bilinci ile insan sağlığı ve kaliteden ödün vermeden satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

#birlikte
dahagüçlüyüz

#birlikte
dahagüçlüyüz

Antrepo & Lojistik

Arpacıoğlu Group, 50 yılı aşkındır perakende sektöründe sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini; tedarik zincirinin her aşamasında uyguladığı doğru, hızlı, hatasız, sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle elde ettiği tecrübelerini 2018 yılında Arpacıoğlu Antrepo & Lojistik grup şirketi ile, deneyimli ve uzman kadrosu, güçlü araç filosu, ileri IT teknolojileri ve ekipman donanımı, sahip olduğu yüksek kapasiteli depo ve antrepoları ile müşteri ihtiyaçlarına özel esnek ve inovatif lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Filo Kiralama

Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile; müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmak ana hedeflerimizdir.

Operasyonel kiralama süreçlerine hakim, sektörel tecrübesi olan uzman kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiriz. Yüksek hizmet standardını Türkiye genelinde sağlamak ve bu hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirerek sektörde fark yaratan uygulamalarla öne çıkma prensibi, bizimle çalışmak için tercih nedeni olmuştur.

 

#birlikte
dahagüçlüyüz

#birlikte
dahagüçlüyüz

Yapı İnşaat

Arpacıoğlu Group’un inşaat sektörüne yaklaşımı yenilikçi, kaliteli ve fark yaratan tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Şirket, insana ve doğaya saygılı, yaşanılabilir alanlar yaratmayı hedefleyen projeler geliştirmektedir. İnşaat Uzmanlığı, projelerinde sürdürülebilirlik, çevresel dostluk ve toplumsal sorumluluk ilkelerine öncelik vermektedir.Bu bakıs acısıyla hem kendi uzman ekipleriyle hemde sektörde kabul görmüş partner inşaat firmalarıyla ortak projeler üretmektedir.