Bireysel uzun dönem filo kiralama adından da anlaşılacağı üzere tamamı ile bireysel ve uzu dönemli hizmet sürmekte olan filo kiralama hizmetine verilen isim olarak kabul edilmektedir. Bireysel uzun dönem filo kiralama ile birlikte 7/24 yol yardımı hizmeti desteği, yedek araç hizmeti, hasar  yönetimi, bakım ve onarım hizmeti, lastik yönetimi, geniş sigorta teminatı hizmeti verilmektedir. Dolayısıyla bireysel olarak size sunulmakta olan filo kiralama firmalarının oldukça geniş yelpaze imkanı sunmaktadır. Bireysel uzun dönem filo kiralama hizmetinden faydalanırken firmalar siz herhangi bir sorun ile  karşı karşıya kaldığınız zaman firma direkt olarak bu duruma müdahale edip alanında çalışmalarını sürdürmekte olan uzman kadroları ile birlikte hasar tespit çalışmaları başlatır ve siz müşterilerin mağduriyetini karşılamak amacı ile sizlere yedek araç tahsis işlemleri yapmaktadır. Bunun yanı sıra herhangi bir hırsızlık sorunu ile karşılaştığınız  taktirde hiç vakit kaybetmeden mutlaka  bireysel uzun dönem filo kiralama firması müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz zorunluluk bildirmektedir.

Bunun yanı sıra bu gibi durumları mutlaka bireysel uzun dönem filo kiralama firmalarına bildirmeniz gerekmektedir. Yukarıda belirtmekte olduğumuz tüm bu işlemlerin yanı sıra aynı zamanda anahtar  işlemleri, lastik işlemleri, kaza bildirimi ya da ikame araç işlemleri hizmet güvencesi imkanı sunulmaktadır. Bunun yanı  sıra özellikle ifade edilmesi gerekmektedir ki çekicim nerede özelliğini kullanarak çekicinizin nerede olduğunu kolaylık ile öğrenebilme imkanına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bunun için çekicinizin her nerede olursa olsun hangi konumda yer aldığını tek tık ile online platformlar aracılığı ile öğrenebilme imkanına sahipsiniz. Bireysel uzun dönem filo kiralama işlemlerinizde anlaşma yapacağınız firmanın güvenilir ve kaliteli hizmet güvencesi kapsamında hizmet verebilir olmasına özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Güvenilir olmayan ve kaliteli hizmet vermeyen bireysel uzun dönem filo kiralama firmaları ne yazık ki maddi açıdan siz müşterilerin bütçesini her daim oldukça fazla zorlaması ile bilinmektedir. Sizler mümkün olduğu kadar yılların verdiği tecrübe ve birikim ile çalışmalarını sürdürmekte olan  ve bünyesinde çalışanların işinin ehli uzmanlar tarafından yer aldığı firmalar ile anlaşma sağlamalısınız.

Bireysel Uzun Dönem Filo Kiralama Firmalarının Avantajları Nelerdir?

Bireysel uzun dönem filo kiralama firmaları aslında kişilere oldukça fazla avantaj sağlaması ile bilinmektedir. Bu noktada bireysel uzun dönem filo kiralama firmalarının avantajlarını detaylı olarak ele alacak olursak araç maliyetlerinden dolayı bütçenizi zorlamamış olursunuz. Araçların bakım-onarım işlemleri,  kaza hasar tespit çalışmaları bireysel uzun dönem filo kiralama firmaları tarafından hem kusursuz hem de profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra  şirkete bağlıysanız şirketinize vergi indirimli kolaylığı sağlamakta olduğunuzu özellikle belirtmek isteriz. Herhangi bir şekilde arıza ya da hasar sorunları ile karşı karşıya kaldığınız durumlarda uzman destek alabilme imkanına sahipsiniz.

Bunun dışında herhangi bir şekilde bireysel uzun dönem filo kiralama firmalarında ikinci el kaygısı yaşamak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda ek hizmetler sayesinde  filo rahatlığınızı en üst seviyeye getirme özelliğine sahipsiniz. Kiralamış olduğunuz her türlü aracın bakım ve onarım işlemleri güvenli ticaret esasına dayalı olarak tarafınıza sunulmaktadır. Herhangi bir şekilde bütçenizi zorlayıp araç satın almak yerine bireysel uzun dönemli filo kiralama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu durum her zaman daha avantajlı bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır. Bireysel uzun dönem filo kiralama firmaları ile anlaşma sağladığınızda nakit  kaynaklarınız daha etkin olarak  devam etmektedir. Aylık sabit ödemeler yaparak  nakit kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.